Maltepe İstanbul Anadolu Yakası’nda bir deniz kenarı güzeli. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir’le komşu. Metro ve otobüs seferleri ile İstanbul’un ulaşımı en rahat ilçelerinden biridir Maltepe. Anadolu Yakası’nda düğün yapacakların ilk tercihleri arasında yer alan, maltepe kına salonları İçeririsndeki en iddialı marka yolunda ilerleyen Salon bağdat Maltepe

Maltepe düğün salonları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 457 55 25 ten hemen bizi arayın..

“Bizden habersiz evlenmeyin!” diyerek iddiasını ortaya koyan Maltepe Kına Salonları Bağdat Düğün Davet fiyat-performans açısından makul bir mekan.

Yemekli ve yemeksiz düğün paketlerini uygun fiyatlara sunan bu Maltepe düğün salonu; yüksek tavanı, Direksiz Kolonsuz geniş salonu, ilgili personeliyle genel olarak beğeniliyor.
Şıkır şıkır bir düğün istiyorsan Maltepe’nin merkezinde bulunan Salon Bağdat tam sana göre! Balo salonu konseptinde evlenmek istiyorsan Bağdat Düğün Salonu’nda modern amfi tiyatro mimarisi, görkemli bir dekorasyon ve tüm detayları profesyonellikle ele alan bir ekip seni bekliyor. Kalabalık düğünlerin yanı sıra söz, nişan, nikah, kına gecesi, sünnet gibi özel davetlere de ev sahipliği yapan Salon Bağdat, süslemelerdeki lüks ve şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Mutfağındaki usta aşçıların hazırladığı yemekli ve ikram menüleri oldukça popüler, ayrıca istersen sana özel menüler de oluşturabiliyorlar. Şimdi küçük bir ara verip Bağdat Düğün Salonu’nu şöyle bir gezelim, sonra detaylar yazımızda. 
Maltepe Düğün Salonları

Kartal Düğün Salonları

Pendik Düğün Salonları

Kadıköy Düğün Salonları

Küçükyalı Düğün Salonları

Bostancı düğün salonları

Anadolu yakası Düğün Salonları

Beykoz Düğün Salonları

Tuzla Düğün Salonları

Yakacık Düğün Salonları

Kayışdağı Düğün Salonları

Uğurmumcu Düğün Salonları

Cevizli Düğün Salonları

Atalar Düğün Salonları

Rahmanlar Düğün Salonları

Üsküdar Düğün Salonları

Kavacık Düğün Salonları

Kurtköy Düğün Salonları

Velibaba Düğün Salonları