bostanci-kina-mekanlari

Maltepe. İstanbul Anadolu Yakası’nda bir deniz kenarı güzeli. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir’le komşu. Metro ve otobüs seferleri ile İstanbul’un ulaşımı en rahat ilçelerinden biridir Maltepe. Anadolu Yakası’nda düğün yapacakların ilk tercihleri arasında yer alan, maltepe kına salonları İçeririsndeki en iddialı marka yolunda ilerleyen Salon bağdat Maltepe

Maltepe düğün salonları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 457 55 25 ten hemen bizi arayın..
“Bizden habersiz evlenmeyin!” diyerek iddiasını ortaya koyan Bostancı Kına Salonları Bağdat Düğün Davet fiyat-performans açısından makul bir mekan.

Yemekli ve yemeksiz düğün paketlerini uygun fiyatlara sunan bu Maltepe düğün salonu; yüksek tavanı, Direksiz Kolonsuz geniş salonu, ilgili personeliyle genel olarak beğeniliyor.

Şıkır şıkır bir düğün istiyorsan Maltepe’nin merkezinde bulunan Salon Bağdat tam sana göre! Balo salonu konseptinde evlenmek istiyorsan Bağdat Düğün Salonu’nda modern amfi tiyatro mimarisi, görkemli bir dekorasyon ve tüm detayları profesyonellikle ele alan bir ekip seni bekliyor. Kalabalık düğünlerin yanı sıra söz, nişan, nikah, kına gecesi, sünnet gibi özel davetlere de ev sahipliği yapan Salon Bağdat, süslemelerdeki lüks ve şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Mutfağındaki usta aşçıların hazırladığı yemekli ve ikram menüleri oldukça popüler, ayrıca istersen sana özel menüler de oluşturabiliyorlar. Şimdi küçük bir ara verip Bağdat Düğün Salonu’nu şöyle bir gezelim, sonra detaylar yazımızda. 

Maltepe kına salonları

Kartal kına salonları

Pendik kına salonları

Kadıköy kına salonları

Küçükyalı kına salonları

Bostancı kına salonları

bostancı kına salonları

bostancı kına mekanları

Anadolu yakası kına salonları

Beykoz kına salonları

Tuzla kına salonları

Yakacık kına salonları

Kayışdağı kına salonları

Uğurmumcu kına salonları

Cevizli kına salonları

Atalar kına salonları

Rahmanlar kına salonları

Üsküdar kına salonları

Kavacık kına salonları

Kurtköy kına salonları

Velibaba kına salonları